Domki letniskowe w Pobierowie

Zapraszamy na wczasy nad morzem
Prezentacja Prezentacja Prezentacja Prezentacja
Zapraszamy do Pobierowa

Zapraszamy Państwa serdecznie na wypoczynek do nowo otwartego ośrodka wypoczynkowego Kolorowe Domki położonego w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Pobierowo.

Drewniane, ekologiczne domki mieszczą się wśród, tworzących przyjazny i zdrowy mikroklimat, sosnowych drzew. Okolica jest niezwykle przyjazna, cicha i spokojna a teren ośrodka znajduje się w odległości ok. 150 metrów od zejścia na szeroką, piaszczystą i czystą plażę. Także położenie w pewnej odległości od ścisłego centrum Pobierowa tworzy atmosferę sielanki oferując przy tym możliwość kontaktu z naturą, zrelaksowania się i zapomnienia o pędzącym świecie.

Nasze domki są nie tylko kolorowe. Są także przytulne, komfortowe, stylowe i w pełni wyposażone. Nie są oznaczone numerami - bo każdy jest tak samo fajny a zarazem jedyny i niepowtarzalny. Jak kolory, którymi są opisane. Wszystkie mają taras ze stołem i krzesłami oraz mały ogródek z grillem i leżakami. Wewnątrz znajdują się m. in. w pełni wyposażony aneks kuchenny ze stołem jadalnianym, salonik z rozkładaną sofką i fotelami, telewizor z DVD, łazienka z kabiną prysznicową, Na piętrze mieszczą się dwie sypialnie z bardzo wygodnymi łóżkami, szafą i komodą.

Wszystkie domki wyposażone są ponadto w grzejniki na parterze i piętrze.